O sztuce

Sztuka jaką prezentuje wychodzi naprzeciw dzisiejszemu zjawisku konsumpcjonizmu. Chcemy mieć jak najwięcej wartości materialnych, lecz nie zauważamy często przez pośpiech, że czegoś nam ubywa w środku.

Technika wykonania

„Obrazy emocji” to chwile zatrzymane na kawałkach prefabrykowanych podkładów, gdzie wiodącą „kreskę” rysuje żywica wymieszana ze szlachetnymi pigmentami. Finalny efekt szklanej tafli tworzy na obrazie pełen połysk, przez co przy intensywnym świetle naturalnym bądź sztucznym obrazy mienią się perłowymi barwami, odcieniami..

Mnogość efektów potęguje wrażenie głębi, obraz widziany wydaje się być w trójwymiarze. Każdy jest inny, niepowtarzalny – każdy też ukazuje inną emocję, inny charakter twórczego przekazu.

Dla kogo?

Obrazy pasują do nowoczesnych wnętrz, gdzie szyk, styl i elegancja idą w parze z abstrakcją i niedosłownym przekazem. Nie obcujemy zatem z obrazami, gdzie mamy prosty przekaz – to twory z serca, których styl określa osobowość autora, a interpretacji i odczuć jest tak wiele, jak wielka jest ludzka wyobraźnia.

O autorze

Od małego przechodziłem przez różne etapy artystycznego rozwoju, dzięki czemu mogłem eksperymentować z ciekawymi materiałami i substancjami oraz poznawać mało komu znane ich zastosowanie.

To właśnie metodą prób i błędów poszukiwałem czegoś nowego, przy pomocy czego będę w stanie wyrazić siebie. Od form rzeźbiarskich, przez formy przestrzenne, szkice i wizualizacje po obrazy malowane farbami i sprayami…

W moim życiu pojawił się etap nacechowane wieloma emocjami. Szukając możliwości ich trwałego uwiecznienia, spróbowałem nowej, nieco surowej i „technicznej” metody z użyciem żywicy epoksydowej oraz techniki mix media. Dziś tworzę prace, które odwzorowują emocje.

Świat „obrazów emocji” jest nieograniczony, tak samo jak nieograniczona jest moja wyobraźnia. Chciałbym Państwa zaprosić do świata obrazów, w którym każdy powstawał z udziałem muzyki, emocji i tańca.

Obrazy emocji

Kolekcje prac

Kolekcja prac powstałych na przełomie lat 2020-2021

Zamów obraz

Podobają Ci się moje obrazy, ale nie możesz znaleźć tego jedynego, którzy do Ciebie przemawia?

Mogę namalować dzieło specjalnie dla Ciebie, pisz śmiało.