O szkoleniach

Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z obecnymi trendami w szeroko pojętym projektowaniu, zdobywając przez lata umiejętności w zakresie kompozycji, estetyki, wzornictwa, architektury, ale przede wszystkim konfrontując ze sobą możliwości i potrzeby w każdej jednej sferze projektowania stworzyłem szereg szkoleń i kursów fokusując je na konkretnych celach i zdobywanych finalnie zdolnościach. Wszystkie szkolenia wymienione poniżej są AUTORSKIE.

Dla kogo?

Szkolenia i kursy dedykowane są przede wszystkim:

  • pasjonatom projektowania, którzy chcą W KONKRETNYM ZAKRESIE zdobyć nowe umiejętności projektowe,
  • młodym architektom krajobrazu, którzy stawiają na rozwój w nowej jakości,
  • studentom architektury krajobrazu, architektury wnętrz, którzy w niedługim czasie chcą zyskać umiejętność pracy w programach projektowych i graficznych,
  • uczniom na profilach technik architektury, technik architektury krajobrazu, technik architektury wnętrz oraz pokrewnych,
  • właścicielom firm, którzy sami promują swoje marki i chcą to robić w bardziej efektywny sposób

SZKOLENIA

O autorze

Od 8 lat prowadząc swoją firmę i kreując markę nieskromnie zwaną Patryk Gniedziejko realizowałem projekty różnego pokroju, w których – bardzo często – wypadkową stawały się umiejętności kreacji na wielu twórczych płaszczyznach. Ukończenie szkoły średniej z bardzo wysokim wynikiem, kolejno studiów z najlepszą średnią na wydziale były dowodem na to, że kto chce ten…może i ten ma.

Wszelakie zajęcia, którymi zajmowałem się prowadząc firmę były i są twórcze, nie odtwórcze, co pozwoliło na zbudowanie poczucia estetyki, kompozycji, wnikania w detal, percepcji nastawionej na jakość. Niezliczona ilość godzin poświęconych na błędy, próby doskonalenia prac twórczych, pozytywna energia i w końcu – wielopłaszczyznowa wiedza – kompilując się pozwoliły na opracowanie torów działania, które generują te dobra, które jeszcze kiedyś były tylko marzeniem, później stały się celem.

Architektura krajobrazu, architektura wnętrz, malarstwo, rzeźba, grafika artystyczna i komercyjna, szeroko pojęty design, kreacja ubioru, nauka i rozwój siebie oraz innych to te dziedziny, które zdominowały mój czas i którymi chcę dzielić się z Wami.

Zapraszam do współpracy, Patryk.

Obrazy emocji

Kolekcje prac

Zamów szkolenie

Zanim opłacisz szkolenie – zamów je przez formularz zostawiając numer telefonu – zadzwonię i przedstawię Ci dostępność terminową i ustalimy dogodne dzień i godzinę.